top of page

mniams

Nieprzerwanie od 2015 roku dostarczamy Wam jedzenie z najwyższą dbałością o smak. Mniams to marka założona przez Szefa Artura Bodziachowskiego znanego szerszemu gronu z programu Hell's Kitchen.

Działamy w sześciu lokalach w trzech miastach. Możecie nas znaleźć w Częstochowie na dzielnicy Raków jak i Północ, kolejne to Zawiercie oraz Radomsko. W Częstochowie obsługujemy kuchnie w American Pub oraz prowadzimy restauracje Brunch Square.

Mniam Mniam - burgerownie to trzon naszej oferty. Są to burgerownie w pełnym tego słowa znaczeniu, oferujące produkt najwyższej jakości, bez półśrodków, oszczędności na jakości mięsa czy półproduktach. Pracujemy na prawdziwej pełnowartościowej wołowinie w przeróżnych konfiguracjach smakowych jak i opcja bezmięsnych. Tworzymy autorskie pomysły, burgery sezonowe i niepowtarzalne koncepty kulinarne.

Jedna z naszych placówek została wyróżniona jako placówka partnerska marki HEINZ, w ogólnoświatowym konkursie HEINZ Selection.

Wspieramy również lokalne inicjatywy oraz współpracujemy z lokalnymi instytucjami lub jednostkami wykonującymi dobrą pracę na rzecz lokalnej społeczności lub dobra publicznego. Zawsze chętnie działamy na rzecz wartościowych inicjatyw.

Firma specjalizuje się w zaopatrywaniu klientów indywidualnych, jednak w związku z dużym doświadczeniem zapewniamy również wsparcie firm, eventów jak i imprez plenerowych. Posiadamy swojego foodtrucka "Mniamowóz", którym cumujemy przy firmach, prywatnych eventach czy weekendowo odwiedzamy miejsca wypoczynku. Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych produktów i współpracy.

image016_edited_edited.jpg

z nami

bottom of page