top of page

mniams

Nieprzerwanie od 2015 roku „Burgery tworzone z pasji”. Mniam Mniam to klasyczna restauracja z burgerami, założona przez Szefa Artura Bodziachowskiego znanego szerszemu gronu z programu Hell's Kitchen. Mniam Mniam to burgerownia w pełnym tego słowa znaczeniu, oferująca produkt najwyższej jakości, bez półśrodków, oszczędności na gramaturze mięsa czy produktach.

Nasze burgery serwujemy w czterech lokalach, z zachowaniem wysokiej jakości obsługi. Lokale mieszczą się w Częstochowie na dzielnicy Raków jak i Północ, kolejne to Zawiercie, Radomsko, Katowice, Bełchatów i niebawem nowe.

W menu znajdziemy bogaty wybór burgerów z prawdziwej pełnowartościowej wołowiny w przeróżnych konfiguracjach smakowych, opcje wege i pyszne pastrami również w opcji na dowóz.

Firma specjalizuje się w zaopatrywaniu klientów indywidualnych, jednak w związku z dużym doświadczeniem zapewniamy również wsparcie firm, eventów jak i imprez plenerowych. Posiadamy swojego foodtrucka "Mniamowóz", którym cumujemy przy firmach, prywatnych eventach czy weekendowo odwiedzamy miejsca wypoczynku. Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych produktów i współpracy.

image016_edited_edited.jpg
bottom of page